İLETİŞİM

Vaillant Özgün Yapı Tesisat Dekorasyon Yetkili Bayi

Adres: Doğu Mah. 23 Nisan Cad. No:58/B / Pendik / İstanbul
Telefon: 0216 390 82 85
Gsm:
Faks: 0216 354 53 60
E-Mail: bilgi@vaillantozgun.com
Vaillant
Burada paylaştığım bilgiler aracılığıyla Vaillant’ın ve ilgili yetkili satıcılarının benimle iletişime geçmesine izin veriyorum.
Vaillant Özgün Yapı Tesisat Dekorasyon

Özgün Yapı Tesisat Dekorasyon, Vaillant ürünlerinin tüketicilerde yarattığı güven duygusunu marka değeri olarak benimsiyor, konfor, hizmet, yenilik gibi özellikleri güven duygusuyla pekiştirerek müşterilerimizden gelen memnuniyetle geleceğe doğru emin adımlarla yürüyoruz.

Özgün Yapı Tesisat Dekorasyon, Isıtma ve soğutma sektörü konusunda kendisini ispatlamış ekiplerimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Müşteri taleplerini en iyi şekilde değerlendirip, en uygun çözümü sunmak için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Zamanında teslim ettiğimiz kaliteli ürünlerimiz, hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak birinci hedefimizdir.

Hizmet verdiğimiz ürünler arasında, klima, kombi, yoğuşmalı kombi, kazanlar, konvansiyonel kombi, boylerler, güneş enerji sistemleri ve radyatörler yer almaktadır.

İstanbul ilinin Pendik ilçesinde, faaliyet gösteren firmamız Özgün Yapı Tesisat Dekorasyon güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de Vaillant Özgün Yapı Tesisat Dekorasyon showroomumuza bekliyoruz.

Özgün Yapı Tesisat Dekorasyon kimdir?
ÇALIŞMA SAATLERİ